Atribuită Cumpărare directă

ERASTRAU PENDULAR 800W PANZER PT 83068

Număr anunț
DA25903335
Autoritate contractantă
LICEUL GERMAN SEBES (CUI 34182950)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44511500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,79 RON
Valoare atribuită
174,79 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,79 RON

din 174,79 RON estimat