Atribuită
Cumpărare directă
REZERVA TRAFALET MIC BURETE B BUC 9 1.6807 SET ZUGRAVIT 11 B BUC 1 9.6639 SPRAY VOPSEA 600ML B BUC 1 24.3697 FIR NYLON ROTUND 1.6 B BUC 1 3.3613 VOPSEA IDEEA 4L B BUC 4 73.9496 DILUANT UNIVERSAL 0.9L B BUC 4 5.8824 DIBLU 14 B BUC 3 0.4202 PREZON 10X100 B BUC 2 0.8403 PREZON 10X150 B BUC 3 1.3445 DIBLU 12 B BUC 2 0.1513 PIULITA M10 B BUC 5 0.1513 SILICON SANITAR BISON B BUC 1 13.4454 BATERII VARTA POWER R3/R6 B BUC 24 2.9412 COT 3/4 FE FE BZ B BUC 1 11.7647 NIPLU 1/2 REMER BZ B BUC 4 3.3613 NIPLU 3/4 REMER BZ B BUC 2 5.4622 ROBINET TRECERE 1/2 MF GAZ B BUC 2 10.5042 ROBINET TRECERE 3/4 MF GAZ B BUC 1 15.1261 COLIER GAR. CAUCIUC CU PREZON 1/2 B BUC 4 2.1008 REDUCTIE 1/2-3/8 BZ B BUC 1 1.6807 NIPLU 3/4-1/2 BZ B BUC 1 4.2017 OLANDEZ 1/2 BZ B BUC 1 6.7227 BATERII VARTA SUPERLIFE R14 B BUC 16 2.9412 CONSOLA RAFT 250 B BUC 10 2.521 BURGHIU BETON 8X210 SDS Q4 VERTO B BUC 1 8.4034 BURGHIU BETON 8X160 SDS Q4 VERTO B BUC 1 7.1429 CABLU 2X1.5 MYYUP PLAT B ML 30 1.3445 BANDA MASCARE 24MM X 45M B BUC 9 3.3613 BANDA MASCARE 38MM X 45M B BUC 1 4.2017 PENSULA MANER ROSU 30 B BUC 6 2.521 PENSULA MANER ROSU 40 B BUC 4 2.9412 DILUANT KOBER B BUC 4 9.2437 REZERVA TRAFALET HARDEXPLUS 25CM B BUC 5 15.9664 TRAFALET HARDEXPLUS 25CM B BUC 1 21.0084 REDUCTIE PVC 125-110 B BUC 1 5.8824 VOPSEA ANTIRUGINA 3 IN 1 0.75L EFECT FORJAT B BUC 1 28.5714 MANUSI BLADE B BUC 5 4.2017 CUPLA 6P KAISER B BUC 1 21.0084 STECHER KAISER GERMANY B BUC 3 5.042 PRELUNGITOR 3/8 5CM B BUC 2 7.9832 COT 1/2 FI FE BZ B BUC 5 6.72
- Număr anunț
- DA25914274
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI 32884258)
- Cod CPV
- 44115200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.614,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.614,71 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.