Atribuită
Cumpărare directă
TAVITA PT DEZINFECTANT 1 BUC X 32 LEI PRES SAU MOCHETA 1 BUC X 20 LEI PRES CAUCIUC 80X60 CM 1 BUC X 63 LEI DISPENSER CU PRINDERE PERETE 1000 ML 2 BUC X 90 LEI DEZINFECTANT MAINI 5 L 10 BUC X 230 LEI DEZINFECTANT SUPRAFETE 5L 10 BUC X 220 LEI TOTAL TVA INCLUS 4705 LEI
- Număr anunț
- DA25944620
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.953,78 RON
- Valoare atribuită
- 3.953,78 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.