Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII conform anunt nr. 14544/08.07.2020. PACHETUL CONTINE: 1 BURGHIU SDS PLUS 18X250#3165140046336 buc 1 83.9496 2 BURG. PT. OTEL 10MM HSS COBALT #4892004171161 #5949034918897 buc 2 22.2689 3 PIULITA M16 buc 100 0.38 4 HOLSURUB 10X100MM buc 50 0.59

Număr anunț
DA25944670
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,99 RON
Valoare atribuită
195,99 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,99 RON

din 195,99 RON estimat