Atribuită Cumpărare directă

Microtuburi gradate, tip Eppendorf, cu capac plat ataşat, cu bridă flexibilă, din polipropilenă translucidă, autoclavabile, transparente, cu volum util de 1.5 mL, adecvate pentru stocarea de probe biologice şi pentru centrifugarea la 21.000 g. 500 buc/pachet

Număr anunț
DA25896121
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
382,68 RON
Valoare atribuită
382,68 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

382,68 RON

din 382,68 RON estimat