Atribuită
Cumpărare directă
COS DE GUNOI 2BUC X 25LEI TAVITE PT DEZINFECTANT 2BUC X32LEI PRES SAU MOCHETA 2BUC X 20LEI PRES CAUCIUC 80X60 CM 2BUC X 44LEI HARTIE A4 50BUC X 17LEI CAPSATOR 2BUC X 16LEI DECAPSATOR 2BUC X 3LEI CAPSE 24/6 10BUC X 2LEI BIBLIORAFT 75 MM 50BUC X 7LEI BIBLIORAFT 50 MM 50BUC X 7LEI DOSARE PLASTIC /SET 250BUC X 0,6LEI FOLII PROTECTIE A4/100SET 10BUC X 9LEI TAVITE DOCUMENTE ORIZONTALE 10BUC X 9,5LEI SUPORT DOCUMENTE VERTICALE 5BUC X 13,22LEI AGRAFE BIROU 32 MM/CUTIE 10BUC X2LEI PIX GEL ALBASTRU 50BUC X 1,6LEI PIX UNICA FOLOSINTA 50BUC X 1,25LEI PERFORATOR DACO 2BUC X 42LEI TOTAL TVA INCLUS 2447,6LEI
- Număr anunț
- DA25936411
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
- Furnizor / câștigător
- BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.056,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.056,80 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.