Atribuită Cumpărare directă

Castron inox 18cm - 30 buc , Farfurie intinsa inox 20-22cm - 50 buc , Lingurite inox - 60 buc , Lingura inox - 60 buc , Cana inox 200ml - 30 buc , Tava servire inox 530x325x20mm - 4 buc

Număr anunț
DA25919391
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Dr. Alexandru Barbat (CUI 4523193)
Furnizor / câștigător
MODISSIMA SRL (CUI 34160235)
Cod CPV
39221110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
962,50 RON
Valoare atribuită
962,50 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

962,50 RON

din 962,50 RON estimat