Atribuită
Cumpărare directă
Servicii asigurare raspundere civila fata de terti unitati sanitare, preventorii si unitati sanitare ambulatorii de recuperare, pe o perioada de 12 luni, suma asigurata 100.000 euro. Prima: echivalentul in lei la cursul BNR din ziua platii a 264 Euro. Asigurator
- Număr anunț
- DA25905733
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA SULITA (CUI 15778427)
- Furnizor / câștigător
- MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.272,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.272,62 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.