Atribuită Cumpărare directă

Magnet de ferita (SrFe) disc cu diametrul de 20mm si grosimea de 3mm

Număr anunț
DA25913763
Autoritate contractantă
Muzeul Tarii Oasului (CUI 4626024)
Furnizor / câștigător
EZ BIZ SRL (CUI 16952598)
Cod CPV
31630000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,24 RON
Valoare atribuită
250,24 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,24 RON

din 250,24 RON estimat