Atribuită
Cumpărare directă
Pachet truse de diagnosticare HBs Antigen test rapid calitativ din ser/ plasma HBs Ab test rapid calitativ din ser/ plasma HAV IgM test rapid calitativ din ser/plasma HCV test rapid calitativ din ser/ plasma Control RH negativ - grupe sange Anti A – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR LORNE 1 FL Ser Anti AB – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR LORNE 1 FL Anti B – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR LORNE 1 FL Anti D – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR LORNE 1 FL Anti A – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR DIFERIT DE LORNE Ser Anti AB – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR DIFERIT DE LORNE Anti B – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR DIFERIT DE LORNE Anti D – Hemaglutinare (grupe sanguine) PRODUCATOR DIFERIT DE LORNE
- Număr anunț
- DA25918681
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 643,25 RON
- Valoare atribuită
- 643,25 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.