Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita Servicii de intretinere si reparatii a sistemului de iluminat public, inclusiv iluminat festiv pentru Comuna Vanatori-Neamt, dupa cum urmeaza: 1. Pentru intretinere si reparatii SIP - maxim 1 interventie lunara constand in : o deplasare echipaj (2 electricieni) cu 1 PRB; 2. Pentru iluminat festiv - montarea si demontarea instalatiilor ornamentale : deplasare echipaj (maxim 4 electricieni) si cu maxim 2 PRB-uri. Interventiile pentru intretinere si reparatii SIP pot fi folosite fie pentru remediere avarii (ca urmare a transmiterii instiintarii de avarie), fie pentru activitati de intretinere/reparatii programate de comun acord cu Beneficiarul. Timpul de reactie: maxim 24 de ore de la primirea, in scris, a instiintarii de avarie sau a solicitarii de activitati de intretinere/reparatii programate. In cazul in care intr-o luna nu exista avarii si nici activitati de intretinere/reparatii programate, interventia se reporteaza si poate fi cumulata cu interventii ulterioare. In cazul in care Beneficiarul solicita, prin instiintare de avarie, mai mult de 1 interventie pe luna, interventiile solicitate suplimentar raportat la perioada decursa din contract, se vor scadea din numarul interventiilor ramase de efectuat. Pretul abonamentului nu include materialele folosite la interventii si nici pe cele de la iluminatul festiv. Conform contract.
- Număr anunț
- DA25910897
- Autoritate contractantă
- COMUNA VINATORI NEAMT (CUI 2614279)
- Furnizor / câștigător
- PENTA SRL (CUI 9979647)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.294,16 RON
- Valoare atribuită
- 35.294,16 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.