Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza usi de acces, respectiv livrarea si montarea a 2 usi de acces la Directia Impozite si Taxe Craiova, conform cerintelor caietului de sarcini nr. 84279/15.06.2020, Anuntului publicitar nr. ADV nr. 1154071 si ofertei adjudecate inregistrata la primaria Craiova sub nr. 92924/30.06.2020
- Număr anunț
- DA25934337
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- WORLD TRANS SYSTEMS SRL (CUI 32275964)
- Cod CPV
- 44221200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.