Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: - Display notebook Lenovo 15.6" 1 x 319,33 lei + tva - Tastatura USB Dell 1 x 50.42 lei + tva - Mouse USB cu fir Dell 2 x 33.61 lei + tva - Mouse USB cu fir Logitech 2 x 42.02 lei + tva - Mouse USB wireless Dell 1 x 67.23 lei + tva - Imprimanta HP Laserjet PRO M227FDN 1 x 991.57 lei + tva - SSD SATA 1TB 2.5" 1 x 588.24 lei + tva - SSD SATA WD 250GB 2.5" 1 x 294.12 lei + tva

Număr anunț
DA25921868
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
30100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.386,54 RON
Valoare atribuită
2.386,54 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.386,54 RON

din 2.386,54 RON estimat