Atribuită Cumpărare directă

Sonde foley siliconate CH6- 420 BUC; CH8-300 BUC; CH10- 300 BUC; CH12- 200 BUC; CH14- 150 BUC; CH16- 50 BUC Sonde nelaton CH6- 720 BUC; CH8- 2600 BUC; CH10- 820 BUC; CH12- 620 BUC; CH14- 220 BUC; CH16- 820 BUC

Număr anunț
DA25928788
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
VALDOMEDICA TRADING SRL (CUI 23100700)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.252,80 RON
Valoare atribuită
4.252,80 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.252,80 RON

din 4.252,80 RON estimat