Atribuită Cumpărare directă

Scaune fixe din plastic - cadru din oțel vopsit în câmp electrostatic cu dimensiuni 30x15mm, - grosime material aproximativ1.2mm, - spătarul și șezutul să fie confecționate din material plastic perforat, - construcția scaunelor să permită să fie suprapozabile, - 30 scaune să fie de culoare albastră, - 21 scaune să fie de culoare roșie. Scaun tip taburet, cu role - să fie realizat cu o bază cu 5brațe fixe, cu diametru 600mm, prevăzute cu role cu diametru 50mm, - să poată fi reglată înălțimea șezutului – scaunul să fie echipat cu cilindru și mâner de eliberare, - să fie prevăzut cu șezut tapițat – interior din pal/lemn de aproximativ 16mm grosime și acoperit cu spumă poliuretanică de minim 40mm grosime. Scaun ergonomic - să fie realizat cu o bază piramidală din 5 brațe fixe, cu diametru 640mm, prevăzute cu role cu diametru 50mm, - șezutul să fie fie tapițat cu stofă, spătarul din mesh negru, - să fie prevăzut cu mecanism de balans cu blocare în poziția de lucru, cu posibilitate de reglare a tensiunii de oscilație, - să poată fi reglată înălțimea – scaunul să fie echipat cu cilindru pentru culisare pe vertical a șezutului și mâner de eliberare.

Număr anunț
DA25931517
Autoritate contractantă
INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.212 RON
Valoare atribuită
5.212 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.212 RON

din 5.212 RON estimat