Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Modul Prescriptibilitate Adauga o serie de informatii la datele fiscale uzuale pentru a putea gestiona complet debitele prescrise Se pot opera toate tipurile de documente care intrerup sau prelungesc termenul de prescriptie (exemple: contestatii in instanta, control la contribuabil, etc) La fiecare rol se va opera tipul de document ce intervine asupra datei de prescriptie precum si perioada Pe baza datelor introduse si a informatiilor existente in program, se calculeaza automat debitele prescriptibile, tinandu-se cont de orice tip de document de urmarire confirmat (somatie, poprire), de datele efectuarii platilor precum si intercalari ale acestora Se pot raporta informatii privind datele personale, tipurile de venit, scadentele, sumele prescriptibile, folosind o serie de criterii precum adresa, data prescrierii, tipul de venit s.a.m.d Siguranta privind corectitudinea sumelor si a datelor din AvanTax, acestea vor fi generate intr-un singur pas, intotdeauna complet si corect, in acord cu ultimele modificari legislative
- Număr anunț
- DA25933981
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAULESTI (CUI 4898746)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72268000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.