Atribuită
Cumpărare directă
Termobalanta DAB, calibrare externa Memorie interna pentru 5 cicluri complete de uscare Capacul este prevazut cu o fanta transparenta ce permite vizualizarea in interiorul camerei de cantarire Ultima masurare ramane afisata pe ecran pana la o noua masuratoare Include 50 tavite de cantarire Domeniu de cantarire : 110 g Dimensiune platan:92 mm Inaltimea cifrelor : 14 mm Reproductibilitate : 0,001 g Timp de stabilizare : 3 s Temperatura ambientala de lucru : 5-40 grade C Umiditate : 5%-80%
- Număr anunț
- DA25933365
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 42923110-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.698 RON
- Valoare atribuită
- 3.698 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.