Atribuită Cumpărare directă

TUB KP32 ML 250 2.86 714.29;MUFA KP32 BUC 1 9.24 9.24;TUB KP25 BUC 10 2.10 21.01;SORB 3/4 BUC 1 18.49 18.49;SPUMA POLIURETANICA BUC 3 19.75 59.24;MANUSI PROTECTIE BUC 18 3.36 60.50;MANUSI PROTECTIE BUC 12 4.20 50.42;MANUSI PROTECTIE BUC 5 7.14 35.71;MANUSI PROTECTIE BUC 5 12.61 63.03;DIBLU RAPID 6*80 BUC 200 0.13 25.21;DISC FLEX BUC 4 7.56 30.25;ADEZIV GRESIE FAIANTA BUC 4 28.15 112.61;SURUB M8*120 BUC 15 1.01 15.13;VOPSEA PITURA BUC 9 9.24 83.19;VOPSEA EMAIL BUC 3 15.97 47.90;COT PVC 32 BUC 10 1.68 16.81;ANCORA M10/120 BUC 20 1.60 31.93;PILA BUC 1 8.40 8.40;ULAI AMESTEC BUC 2 31.93 63.87;TIJA FILETATA BUC 5 5.46 27.31;DILUANT BUC 5 8.40 42.02;PENSULA BUC 8 4.62 36.97;CIMENT BUC 79 18.91 1493.70;ADEZIV POLIESTER BUC 8 15.13 121.01;ROBINET COLTAR BUC 2 11.76 23.53;PANZA ADEZIVA ML 10 2.52 25.21;DISC PERIE BUC 1 10.08 10.08;BANDA IZOLARE BUC 2 4.20 8.40;SIFON FLEXIBIL BUC 3 7.98 23.95;TEAVA PPR BUC 1 26.89 26.89;SURUBELNITA BUC 1 14.29 14.29;SURUB BUC 80 0.67 53.78;SURUB BUC 250 0.10 25.21;

Număr anunț
DA25937494
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
METAC SRL (CUI 1250412)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.399,58 RON
Valoare atribuită
3.399,58 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.399,58 RON

din 3.399,58 RON estimat