Atribuită Cumpărare directă

- ATENTIE 2 FACTURI 9 CPU SI 4 SPITAL Isotonac 4 - reactiv diluent destinat diagnosticului in vitro compatibil cu analizoarele Nihon-Kohden Celltac Mek; Compozitia reactivului : - Reactivul contine solutie de clorura de sodiu ,sulfat de sodiu, tampon si agent antibacterian; - PH-ul cuprins intre valorile 7.4 - 7.6 ; - Osmolaritate cuprinsa intre valorile 310 – 340 mosm/kg ; - Conductibilitatea cuprinsa intre 18.2 – 21 mS/cm; - Producator: NIHON KOHDEN FIREZE

Număr anunț
DA25929854
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.970 RON
Valoare atribuită
8.970 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.970 RON

din 8.970 RON estimat