Atribuită
Cumpărare directă
Andocare nava Verificarea instalatiei de guvernare Verificare tuburi de racire Lucrari de vopsitorie Verificarea instalatiei electrice si inlocuirea componentelor defecte Verificare zbaturi si inlocuirea bucselor si bolturilor constatate defecte Inlocuirea sipcilor bancutelor de pe punti Verificarea serpentinelor de incalzire combustibil Repararea boilerului instalatiei de incalzire a apei la nava.
- Număr anunț
- DA25945606
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
- Furnizor / câștigător
- CERNAVODĂ SHIPYARD SRL (CUI 32614190)
- Cod CPV
- 50246300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.520 RON
- Valoare atribuită
- 41.520 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.