Atribuită Cumpărare directă

-Fiset metalic Utilizare comerciala si industriala,Greutate maxima suportata de polita: 40 kg,Fiset metalic fabricat din tabla cu o grosime de 0,7 mm Constructie sudata din otel cu pereti simpli,Livrare in stare complet asamblata,Incuietoare cu 2 chei,Prevazut cu 4 polite reglabile pe inaltime Constructie sudata din otel cu pereti simpli,Dulap vopsit in camp electrostatic de culoare gri,Dimensiune: 800x350x1800 mm Culoare: gri, PRET FARA MONTAJ - 409 LEI / BUCATA FARA TVA -Scaune ergonomice de birou OFF 023 are o inaltime totala reglabila, ce poate varia intre 106 si 116 cm, un sezut generos cu o adancime de 56 cm si o latime de 52 cm, iar sezutul poate fi reglat la inaltimi cuprinse intre 48 si 58 cm. Greutate maxim admisa: 100 kg. -Scaun birou OFF 316 - rezistent 150 Kg Acest scaun de birou OFF 316 se remarca prin faptul ca suporta o greutate de pana la 150 Kg. Greutate maxima admisa: 150 kg. Dimensiuni scaun de birou OFF 316 rezistent pana la 150 kg: - inaltime reglabila pana la sezut: 49~53 cm - inaltime reglabila totala scaun: 112~116 cm - dimensiuni sezut: 57x54 cm - latime maxima cu brate: 65 cm - inaltime spatar: 73 cm

Număr anunț
DA25930270
Autoritate contractantă
Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39132100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.287 RON
Valoare atribuită
1.287 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.287 RON

din 1.287 RON estimat