Atribuită
Cumpărare directă
Hard disk 2TB WD Purple 3.5'' 2 TB SATA3 64MB supraveghere surveillance Internal HDD WD Purple 3.5'' 2TB SATA3 64MB PN: C3910906 PN: WD20PURZ Garantie 24 de luni Tip hard disk (HDD) Standard (platan magnetic) Factor de forma 3,5 in Capacitate 2 TB Interfata Serial ATA 600 Viteza interfata 6 Gb/s Viteza de rotatie (rpm) 5400 rot/min Capacitate memorie tampon 64 MB Rata de eroare la citire % 1:10E14 Sursa alimentare SATA (15pin) Consum de energie (in lucru/in repaus) 4,4/4,1-0,4 W Latime 101,6 mm Inaltime 26,1 mm Lungime 147 mm Greutate neta 0,64 kg Familia de produse WD Purple Hard disk supraveghere video 2TB WD Purple WD20PURZ 3.5'' 2 TB SATA3 64MB Hard disk supraveghere 2TB WD Purple WD20PURZ 3.5'' 2 TB SATA3 64MB Hard disk surveillance 2TB WD Purple WD20PURZ 3.5'' 2 TB SATA3 64MB Hdd supraveghere video 2TB WD Purple WD20PURZ 3.5'' 2 TB SATA3 64MB Hdd supraveghere 2TB WD Purple WD20PURZ 3.5'' 2 TB SATA3 64MB Hdd surveillance 2TB WD Purple WD20PURZ 3.5'' 2 TB SATA3 64MB Transport gratuit Cumpararea tine loc de comanda AVIZE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE
- Număr anunț
- DA25914993
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618,48 RON
- Valoare atribuită
- 618,48 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.