Atribuită Cumpărare directă

set paracenteza punga de 12 litri cu valva non-retur si robinet 3 cai, seringa 60ml, 3 ace cu grosime 14 G, 16 G, 19 G si lungimea de 55mm sau 80mm - 3 ace punctie - punga drenaj cu valva non-retur - seringa 60ml - robinet 3 cai - tub prelugitor

Număr anunț
DA25942306
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
Cod CPV
33141600-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418,48 RON
Valoare atribuită
418,48 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,48 RON

din 418,48 RON estimat