Atribuită Cumpărare directă

Spray camera-6,dozator plastic-2,dozator plastic-1,viziera-1,dezinfectant-1.

Număr anunț
DA25933298
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589,88 RON
Valoare atribuită
589,88 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589,88 RON

din 589,88 RON estimat