Atribuită
Cumpărare directă
1. LPV445.99.00110 - Colorimetru portabil DR300 pentru analiza clor liber si total. - 1 bucata 2. 2105569 - Set de reactivi pentru determinare clor liber, domeniu: 0.02 la 2.00 mg/L Cl2,10 mL proba, 100 teste/pachet - 1 bucata 3. 2105669 - Set de reactivi pentru determinare clor total, domeniu: 0.02 la 2.00 mg/L Cl2, 10 mL proba, 100 teste/pachet - 1 bucata
- Număr anunț
- DA25946942
- Autoritate contractantă
- Comuna Iordacheanu (CUI 2845800)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
- Cod CPV
- 38432000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.495,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.495,10 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.