Atribuită
Cumpărare directă
1 Metanol - hipograde (pentru analiza reziduri) 67-56-1 34485-2.5L 2.5 l 4 Honeywell 161.60 646.60 ron Methanol CHROMASOLV™, for pesticide residue analysis 2 Apă ultrapură 7732-18-5 83650.290 1 l 10 VWR Chemicals 43.74 437.40 Water, HiPerSolv CHROMANORM®, super gradient grade for HPLC, suitable for UPLC/UHPLC instruments 3 Bromura de potasiu pentru IR (250 G) 34919-100G 100 g 1 Honeywell 323.64 323.64 Potassium bromide for IR spectrophotometry
- Număr anunț
- DA25932604
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI 27285465)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.407,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.407,44 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.