Atribuită Cumpărare directă

Sursa de alimentare model PowerPac HC power supply pentru celula de electroforeza/ electrotransfer - Recomandata pentru apicatii care neesita o intensitate ridicata a curentului. - Parametrii electrici progamabili: 5 – 250V; 0.01 – 3,0A; 1 – 300W. - Timp de operare programabil pe intervalul: 1 min – 99 ore, 59 minute. - Afisaj LCD cu 16 caractere x 2 randuri. - Certificari: EN-61010, CE. - Dimensiuni: 25 x 28,5 x 8 cm (L x lat x H). - Greutate: 2 kg. Garantie comerciala: 24 luni. Numar de referinta SEAP: 1645052.

Număr anunț
DA25943808
Autoritate contractantă
Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.450 RON
Valoare atribuită
4.450 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.450 RON

din 4.450 RON estimat