Atribuită
Cumpărare directă
E111: Cazare in perioada 12-15 iulie 2020 3 camere duble in perioada: 13-15 iulie 4 camere single in perioada 13-15 iulie 1 camera dubla in perioada 12 - 15 iulie 1 camera single in perioada 12-15 iulie Camera single: 181 lei Camera dubla: 210 lei Tarifele includ mic dejunul si toate taxele Tariful unitar total din licitatie nu include tva si taxa locala. Se vor factura doar camerele ocupate.
- Număr anunț
- DA25944332
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.627,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.627,10 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.