Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE AMENAJARE SJU BRASOV TRACTORUL: 1. USA PLUMBATA CULISANTA CU BLOCARE ELECTROMAGNETICA; 2. GEAM PLUMBAT ECHIVALENT 2,1 MM PB; 3. PANOURI PLUMBATE FERESTRE EXTERIOARE ECHIVALENT 2 MM PB; 4. ACOPERIT USA CU PANOU PLUMBAT SI HUBLOU LIVRARE FILME; 5. TENCUIALA BARITATA- PERETE CATRE OPERATOR; 6. INLOCUIT OBIECTE GRUP SANITAR (FARA MONTAJ); 7. PRAG PLUMBAT LA USA CATRE OPERATOR SI VOPSIT USA PLUMBATA OPERATOR; 8. TAVAN FALS CASETAT CU ILUMINARE TIP PANOURI LED
- Număr anunț
- DA25928222
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- HV SHIELDING SRL (CUI 18746098)
- Cod CPV
- 45450000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.587,72 RON
- Valoare atribuită
- 27.587,72 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.