Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner compatibil Konica Minolta Bizhub 367, TN-323, 23000 pagini Cartus toner compatibil HP CF230X, 3500 pagini

Număr anunț
DA25939866
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197,63 RON
Valoare atribuită
197,63 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

197,63 RON

din 197,63 RON estimat