Atribuită Cumpărare directă

SERVICII REPARATII AUTO LOT 3 CONFORM ANUNT ADV1155785 B46ROR / Hyundai i30 /TMADB51CABJ141734 / Inloc. Galerie evacuare esapament cu racord flexibil - B96RDR / Hyundai i30 / TMADB51CABJ141703 / Inloc. Galerie evacuare esapament cu racord flexibil - B150RDR / Hyundai i30 / TMADB51CABJ141755 / Inloc. Galerie evacuare esapament cu racord flexibil - B43RDR / Hyundai i30 / TMADB51CABJ115818 / Inloc. Galerie evacuare esapament cu racord flexibil - B116RRO / Dacia Duster / UU1HSDC5G53300701 / Reparat ambreiaj: Kit original - B108RRO / Dacia Duster / UU1HSDC5G53346435 / Reparat ambreiaj: Kit original - B07XWR / Mitsubishi Outlander / JMBXRCU5WU002880 a) Rep. Sist. Franare spate: discuri, tamburi, placute, saboti; kit original b) Rep. Instalatie climatizare: reparat compresor - B09RDR / Ford Fusion/ WF0UXXGAJUAM22398 / Inlocuit kituri distributie si accesorii - B15RDR / Ford Fusion / WF0UXXGAJUAM223419 a) Inlocuit kituri distributie si accesorii b) Inlocuit motor actuator capota portbagaj - B07RDR / Dacia Duster / UU1HSDARN46296010 a) Inlocuit ax cardan original b) Inloc. Condensator AC original si rep. Inst. clima c) geometrie roti

Număr anunț
DA25937819
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
Furnizor / câștigător
CONTUR PROD S.R.L. (CUI 26709066)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.100 RON
Valoare atribuită
14.100 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.100 RON

din 14.100 RON estimat