Atribuită
Cumpărare directă
Sistem complet - contine: - HP 800 G4 TOWER /Cpu Intel i7-8700/ 16 GB DDR4 2666 MHZ/ SSD 256GB/ HDD 1 TB 7200 rpm Placa video Nvidia Quadro P400 /DVD integrat -Tastatura Logitech multimedia + mouse HP - Antivirus Nod Eset. - Licenta Microsoft Windows 10 pro - Monitor LED Q3279VWFD8 QHD IPS (31.5“, 16:9, 2560x1440, IPS, 250 cd/m², 1200:1, 20M:1, 5 ms, 178/178°, VGA, DP, HDMI, DVI Dual-link, Audio OUT, Tilt) Black, 3yr Garantie 3 ani
- Număr anunț
- DA25929230
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.990 RON
- Valoare atribuită
- 5.990 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.