Atribuită Cumpărare directă

CONFORM CATALOG Stagiu instruire - MODUL B in vederea prelungirii talonului de vize anuale fochist x 5 persoane Stagiu instruire MODUL B in vederea prelungirii talonului de vize anuale stivuitorist x 1 persoana

Număr anunț
DA25933921
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
ARTOPROD SRL (CUI 9430532)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat