Atribuită
Cumpărare directă
Abonament telefonie fixa (VALABILITATE CONTRACT - pana la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire): - NELIMITAT in retelele fixe si mobile nationale - NELIMITAT in retelele internationale zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil. Pret: 9.9 euro fara TVA/abonament/luna 1 EURO = 4.8397 Lei
- Număr anunț
- DA25935989
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A ZONEI MONTANE (CUI 40631086)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 287,46 RON
- Valoare atribuită
- 287,46 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.