Atribuită
Cumpărare directă
Centrala electrica 12 kw Ecotermal. Tensiune alimentare 380V, ideala pentru incalzirea unui spatiu de 80mp si inaltime 2,5mPutere utila: 12 kWComutari putere: 3 niveleVolum apa in cazan: 8.9 lVolum vas de expansiune: 12 lAlimentare electrica: 230V sau 400VDimensiuni: 700x385x260mm (inaltime x lungime x adancime)Presiune maxima de lucru: 2.5 barDomeniu de reglare temperatura agent termic: 30-90grCRacord tur/retur incalzire: 1Randament: 99.3 %, garantie minim 3 ani.
- Număr anunț
- DA25939000
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Neuropsihiatrie Podriga (CUI 5514088)
- Furnizor / câștigător
- PRODIMAR INSTALAŢII SRL (CUI 26190456)
- Cod CPV
- 39715210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.