Atribuită
Cumpărare directă
Dexamethasone sodium phosphate 8mg sol.inj*5f*2ml (DEXAMETHASONUM) _184797469_#RX Extraveral 80mg/20mg*20cpr (COMBINATII(Extract uscat de valeriana/Fenobarbital)) _6333_#RX Glucoza Zentiva 3300mg/10ml sol.inj*5f*10ml (GLUCOSUM)_184779508_RX Hidrocortizon HF 100mg*1fl pulb+1f solv.sol.inj/perf (HYDROCORTISONUM) _7327_#RX No-Spa 40mg/2ml sol.inj*25f*2ml (DROTAVERINUM) _6639_RX
- Număr anunț
- DA25944182
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.517,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.517,10 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.