Atribuită
Cumpărare directă
1 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN REZERVA 500ML LAPTE&COCOS CU GLICERINA HOR-8999 BUC 10.00 3.48 0.00 34.80 2 HYGIENIUM GEL ANTIBACTERIAN DEZINFECTANT 1L 504654 BUC 4.00 117.64 0.00 470.56 3 Dezinfectant 750 ml Domestos original 32086 BUC 4.00 8.40 0.00 33.60 4 Termometru cu infrarosu Berrcom BER01 BUC 1.00 209.24 0.00 209.24 5 Hartie igienica roz 2 straturi 40 role/set Onda 1966 SET 3.00 26.40 0.00 79.20 6 PROSOP HARTIE SINDY 4/SET 83815 SET 6.00 6.00 0.00 36.00 7 Dezinfectant Beactive 02 RTU Public 4 litri 20129 BD 4.00 75.62 0.00 302.48 8 Detergent vase Spark lamaie 1L Sano 101595 BUC 3.00 9.73 0.00 29.19 9 Saci menajeri HDPE 35 litri, 50 buc/rola, 60 x 50 cm, negru WNS-0516 ROL 8.00 4.25 0.00 34.00 10 Dispenser/dozator sapun lichid 500 ml S2 SAPUNM BUC 2.00 16.66 0.00 33.32 11 Faras cu maner Style Vileda 46013 BUC 2.00 21.36 0.00 42.72
- Număr anunț
- DA25888434
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.305,11 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.