Atribuită Cumpărare directă

PROPOFOL 1% ,PARACETAMOL KABI 10mg/ml,KABIVEN PERIPHERAL 1440ml,AMINOVEN 5%

Număr anunț
DA25892752
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.429,41 RON
Valoare atribuită
3.429,41 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.429,41 RON

din 3.429,41 RON estimat