Atribuită Cumpărare directă

Confectionat si montat cabina dus din pvc 2100x1190x903=6 bucx2.400lei/buc =14.400 lei Confectionat si montat cabina wc din pvc 2100x1400x933 =9 buc x2.650 lei/buc =23.850 lei Confectionat si montat boxe depozitare din pvc 2100x1300x930= 10 buc X2.650lei/buc =26.500 lei

Număr anunț
DA25899378
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
MODERN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 5302654)
Cod CPV
44221000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.750 RON
Valoare atribuită
64.750 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.750 RON

din 64.750 RON estimat