Atribuită
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Tesla TA36FFLL-1232IAPC Inverter, 12000 BTU, Clasa A++, Functie incalzire, Functie Turbo, Filtru antibacterian, I Feel, Functie Antifungica, Autocuratare, Carcasa anti-rugina, Timer, R32, kit instalare Demontare aparat vechi si montaj inclus
- Număr anunț
- DA25890978
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
- Furnizor / câștigător
- BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,60 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.