Atribuită Cumpărare directă

CLORAMINA PASTILE 300/cutie 12*37lei/cutie, DOMESTOS 750MLDEZINFECTANT ANTICALCAR (DOMESTOS) 750ML 30 buc x 6,50 lei/buc, MANUSI MENAJ 150 set x 1,90 lei/set, DETERGENT UNIVERSAL PARDOSEALA (MR PROPER )1L 30 x 6,60 lei/buc, PRONTO PARCHET 750ML 30 buc x8,50 lei/buc, PRONTO SPRAY 300ML 30 buc x 9 lei/buc.

Număr anunț
DA25891061
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL N. BALCESCU (CUI 4205475)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI 14051527)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647 RON
Valoare atribuită
1.647 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647 RON

din 1.647 RON estimat