Atribuită Cumpărare directă

CREMA CURATAT CIF 30 BUC X 5,20 LEI /BUC, MOP 250GR 90 BUC X 3,25 LEI/BUC, HARTIE IGIENICA (1STRAT) 300 BUC X 0,26 LEI/BUC, SACI MENAJERI 35L 50 BUC/ROLA- 60 ROLE X 2,50/ROLA

Număr anunț
DA25890618
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL N. BALCESCU (CUI 4205475)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,50 RON
Valoare atribuită
676,50 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,50 RON

din 676,50 RON estimat