Atribuită Cumpărare directă

FIR MOTOCOASA MAKITA : - Fir motocoasa Makita - cod 369224617 = 6 x 9,80 ron + tva / buc - Fir motocoasa Makita - cod 369224600 = 6 x 12,90 ron + tva / buc

Număr anunț
DA25889738
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
Cod CPV
16310000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,20 RON
Valoare atribuită
136,20 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,20 RON

din 136,20 RON estimat