Atribuită Cumpărare directă

branza topita la cutie de 8 cuburi

Număr anunț
DA25899256
Autoritate contractantă
SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15545000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,50 RON
Valoare atribuită
427,50 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,50 RON

din 427,50 RON estimat