Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA - 12 luni. NT-09-FKW

Număr anunț
DA25913706
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,89 RON
Valoare atribuită
377,89 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,89 RON

din 377,89 RON estimat