Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Pret Valoare neta MB2-200-ALB Caserola pse 2 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 5 48.00 240.00 UFS500 Caserola 500 ml pt supa, pse, 25 buc/set PAC 40 4.60 184.00 UFS500C-IT Capace boluri PSE pentru supa, 100 buc/set SET 10 9.60 96.00 PI-400220 Sacosa biodegradabila mica, tip maieu 400x220+(2x60)x0.015,100buc/set, 1000buc/bax Bax 1 124.36 124.36 SETRIS-EP Set Tris, servetel + lingura+furculita+cutit SET 1 0.21 0.21 0946-EP Folie aluminiu l=44 cm, 12 microni- 1040 gr net/rola BUC 4 28.99 115.96 9031SP Folie prospetime 0,45/300m, 4 buc/bax BUC 2 16.38 32.76 PA3PP Rola pungi alimentare de 3 kg , 400 buc/rola ROLA 3 6.89 20.67 8 66 813.96
- Număr anunț
- DA25887099
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 813,96 RON
- Valoare atribuită
- 813,96 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.