Atribuită Cumpărare directă

Manopera si urmatoarele materiale incluse : SWITCH 24 PORTURI GIGABIT MANAGEMENT TP-LINK - 1 buc , SWITCH 8 PORTURI GIGABIT TP-LINK - 1 buc , SWITCH 5 PORTURI GIGABIT TP-LINK - 1 buc , cablu utp 150 m , PRIZA RETEA 3 BUC , UPS 650VA 1 BUC , materiale diverse (mufe/conectori, elemente de fixare, etc), manopera instalare

Număr anunț
DA25894012
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.300 RON
Valoare atribuită
2.300 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.300 RON

din 2.300 RON estimat