Atribuită
Cumpărare directă
RO DOSAR PP100/130MROSU SIGMA AGRAFE28MM,2*1SILVER MAPED DECAPSATOR OFFICE ARO CAPSATOR MET8213 20FILE FOLIE PROTECTIE 100 BUC/SET SIGMA-PLIC C4 GUM,80/90G, 25/S BIC FLUID CORECTOR 20ML SIGMA MARKER PERM NG ALUMIN4B/ SIGMA MARKER PERM ASORT ALUMIN PK TUS STAMPILANEUL28MLALBASTR ARO H.COP 80G, 5 X 500 COLI CK/FP HARTIE A4 80GR,36C,12CU CK/FP H.CREPONATA10 CUL/SET 300ML PRONTO SPRAY MULTIP LIME METRO PROF DISP SAPUN 500 ML S METRO PROF DISPENSER SERV Z 200 PROSOAPE METRO PROF Z 2 ST ARO SET MOP BUMBAC 250G, 3 BUC PLST COADA LEMN LACUITA 1,2M ARO SET GALEATA 10L+STORC+MOP OTI SET PERIE WC CU SUPORT 750ML ARO DETERGENT GEAMURI PI 40G ARO ODORIZANT TOALET OCEAN 1L NUFAR DETARTRANT CLASIC 200 MANUSI NITRIL M ARO 2X20 SACI MENAJ+SNUR 30L
- Număr anunț
- DA25891737
- Autoritate contractantă
- Şcoala gimnazială "Barbu Ionescu" Urzicuţa (CUI 15057544)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.955,46 RON
- Valoare atribuită
- 2.955,46 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.