Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere spatii verzi la cladirile apartinand/ administrate de catre Consiliul Judetean Constanta conform Anunt publicat pe site-ul CJC in data de 03.06.2020 si oferta depusa.

Număr anunț
DA25900182
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
CATALPA S.R.L. (CUI 15628225)
Cod CPV
77310000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.860,85 RON
Valoare atribuită
69.860,85 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.860,85 RON

din 69.860,85 RON estimat