Atribuită Cumpărare directă

Diverse imprimate

Număr anunț
DA25896649
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RADUCANU ROSETTI CAIUTI (CUI 29111694)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,38 RON
Valoare atribuită
342,38 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,38 RON

din 342,38 RON estimat